کیف چرم غذا هیچ وقت خراب نمی شود

برخلاف تصور بیشتر آقایان حمل کیف کاری زنانه نیست و آقایان متشخص و خوش‌لباس نیز می‌توانند برای کار و امور روزمره       کیف چرم غذا مناسب خود را حمل کنند. بهترین نوع کیف که بالاترین دوام و کیفیت را دارد  است.

اما کیف مردانه چرم چه ویژگی‌هایی دارد و هنگام خرید آن باید به چه مواردی توجه کنیم مسلما تنها قیمت کیف دلیل بر اصالت و دوام آن نیست و نکات مختلفی را باید مد نظر داشته باشید.

یک روش ساده و کاربردی برای تعریف “سبد غذایی خانواده” پیشنهاد شده است که باید بر اساس وضعیت غذایی رایج یک کشور باشد.

در حال حاضر، «سبد غذایی خانواده» عبارتی است که اغلب توسط سازمان‌های دولتی (وزارتخانه‌های اقتصاد، کشاورزی و ادارات آمار) استفاده می‌شود، زیرا برآورد ارزش پولی «سبد» به‌عنوان مبنایی برای تعیین حداقل دستمزد استفاده می‌شود.

کیف

گروه های مختلف اجتماعی و اقتصادی بنابراین ضروری است که مقادیر غذاهای مختلفی که باید به عنوان بخشی از رژیم غذایی گنجانده شود تا نیازهای تغذیه ای جمعیت را پوشش دهد، تعیین شود.

توضیحی نیز در اینجا برای نشان دادن تفاوت بین “سبد غذایی” و “رژیم های غذایی توصیه شده با حداقل هزینه” که در سال 1970 برای کشورهای آمریکای مرکزی تهیه شد، ارائه شده است. به منظور توضیح روش، مثالی ارائه می‌شود.

که سعی می‌کند «سبد غذایی خانواده السالوادور» را بر اساس اطلاعات موجود جمع‌آوری‌شده از نظرسنجی‌های مصرف مواد غذایی در سطح ملی تعریف کند.

از آنجایی که یک روش استاندارد برای به دست آوردن قیمت واقعی مواد غذایی وجود ندارد، برخی جایگزین ها برای تخمین ارزش پولی “سبد غذایی خانواده” ارائه شده است.

همان طور که چرم به کار رفته در کفش و کت شما باید اصل و خالص باشد چرم به کار رفته شما نیز باید از چرم اصل و خالص تهیه شده باشد.

چرم خالص چرمی است که ضخامت کافی دارد و تمام لایه‌های پوست حیوانات به طور کامل در آن به کار رفته است، ضدآب است و دوام بالا و البته قیمت بالاتری نیز دارد.

این نوع چرم در قسمت زیرین حالتی نرم و اسفنجی و در قسمت رویی حالتی براق و دانه دانه دارد که بافت آن کاملا حس می‌شود.

درحالی که چرم بی‌کیفیت از لایه‌های رویی پوست حیوانات تهیه می‌شود و حالتی خشک و شکننده دارد پس از مدتی ترک خورده و پوسته پوسته می‌شود. از خرید کیف‌هایی که از چرم بازیافتنی تهیه شده‌اند نیز خودداری کنید،

این نوع چرم از ضایعات و با فرآیند‌های شیمیایی مضر تهیه می‌شود و برای شما و محیط زیست زیان‌بار است.

چرم اصل بوی خوبی دارد و به مرور زمان کهنه نمی‌شود بلکه زیباتر و خوش‌فرم‌تر می‌شود اما مراقب باشید چرم مصنوعی که با بوی چرم معطر شده با چرم طبیعی اشتباه نگیرید.